رفتن به محتوای اصلی
x

معرفی
واحدهای زیر مجموعه
  • نام دبير: عليرضا مجيري

جامعه اسلامي دانشجويان تشكلي سياسي و فرهنگي است كه با رويكرد متفاوتي نسبت به انجمن اسلامي به مسائل نگاه ميكند. دفتر جامعه اسلامي صنعتي اصفهان از سال 1376 فعاليت خود را آغاز كرد و در اين مدت برنامه هاي متنوعي از جلسات متعدد سياسي با حضور افراد شاخص كشوري ،نشستهاي مطالعاتي ، اردوهاي تشكيلاتي ،تريبون آزاد و فعاليتهاي نشرياتي داشته است.
دفتر جامعه اسلامي كنار جهاد دانشگاهي قرار دارد.

  • نام دبير: عليرضا صباحي

همه‌ي ما در ايران با كلمه ي بسيج آشنايي داريم.قبل از ورود به دانشگاه ديدي نسبت به آن به دست آورده ايم.اين ديد متناسب با مواجهه‌ي ما با اين نهاد است.بسيج در ذهن هر كدام از ما رنگ و چهره ي متفاوتي دارد. نميخواهيم كليشه اي به قضيه نگاه كنيم. بسيج دانشجويي چهره‌ي جديدي از بسيج در ذهن شما تداعي ميكنيد.
كافيست سري به اين مجموعه در كنار يادمان شهداي دانشگاه بزنيد تا متوجه منظورم بشويد. فعاليتهاي بسيج حول مسائل سياسي ، فرهنگي و اجتماعيست.
طعم اردوهاي راهيان نور به مناطق عملياتي ، جلسات بحث و گفتگوي سياسي ، فعاليتهاي فرهنگي مناسبتي ، گعده هاي مطالعاتي و اردوهاي جهادي را هيچ وقت فراموش نميكنيد.

  • نام دبير: امير حسين صادقي

تشكل آرمان همان جنبش عدالتخواه دانشجويان در دانشگاه صنعتي اصفهان است.اين مجموعه با رويكرد عدالتخواهي به فعاليت ميپردازد.حلقه هاي مطالعاتي برنامه هاي تالاري با رويكرد عدالتخواهي و نشستهاي گپ و گفت از جمله فعاليتهاي اين تشكل است.

  • نام دبير: علي اله بخشي

جمعيت سفير جوانترين تشكل دانشگاه است كه در اوايل دهه نود مجوز فعاليت گرفت.
اين تشكل با رويكرد فعاليتهاي اجتماعي و مدني به فعاليت ميپردازد.برنامه هايي با موضوعات زنان ، سربازي ، محيط زيست ، نقد فيلم و حلقه هاي مطالعاتي از جمله فعاليتهاي جمعيت سفير است.
دفتر سفير كنار ساختمان معاونت فرهنگي واقع شده است.

  • نام دبير: سروش زارع

تاسيس اين تشكل به سالهاي قبل از پيروزي انقلاب برميگردد و در واقع قديمي ترين تشكل دانشگاه است. فعاليتهاي سياسي با نام انجمن عجين بوده است. البته در دانشگاه ما انجمن اسلامي از سال 1392 بازگشايي دوباره شد و فعاليتهاي خود را دوباره از سر گرفت. اگر به جلسات گفتگوي سياسي و فرهنگي و چالشهاي فلسفي علاقه داريد ميتوانيد به انجمن اسلامي سري بزنيد.
حلقه هاي مطالعاتي در حوزه هاي مختلف و برگزاري جلسات سخنراني و انديشه اي از فعاليتهاي انجمن اسلامي است.

نام دبير: حسين فاضلي

از آنجا که یکی از اصلی ترین رسالت های دانشگاه و دانشجو مبارزه با محرومیت در ابعاد مختلف علمی فرهنگی اجتماعی اقتصادی است جمعی از دانشجویان دانشگاه صنعتی اصفهان بر آن شدند تا با توجه به این رسالت و وظیفه، تشکل «جهاد علمی دانشجویان» را تاسیس کنند.
 بدین ترتیب می‌توان گفت جهاد علمی تنها تشکل دانشگاه است که علاوه بر فعالیت و تلاش برای ترویج روحیه ایثارگری و جهادی در سطح دانشگاه، از ظرفیت دانشگاهیان برای رفع محرومیت در زمینه های مختلف در خارج از دانشگاه استفاده می‌کند.
 از برنامه‌های این تشکل می‌توان به برگزاری اردوهای جهادی، طرح اهدای کتاب به مناطق کم برخوردار، انتشار دو نشریه در مناطق محروم و سطح دانشگاه، سلسله جلسات مباحثه و گفتگو، حلقه های مطالعاتی، برگزاری کلاسهای رفع اشکال برای دانشجویان و... اشاره کرد.

گزارش برنامه ها
چند رسانه ای
خبرها

تحت نظارت وف ایرانی